Расписание богослужений

 



   

07/10  Понедельник: Первомц.  равноап.  Феклы.  Прп.  Никандра  пустынножителя,  Псковского,  чудотворца.

               9.00-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь   

             17.00-  Вечернее  богослужение

 08/10  Вторник:  Прп.  Евфросинии  Александрийской.  Преставление  прп.  Сергия,  игумена  Радонежского.  Прп.  Евфросинии  Суздальской,  в  миру  Феодулии.  Свт.  Германа,  архиеп.  Казанского.  Прп.  Досифеи,  затворницы,  Киевской.       

               9.00-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь

             17.00-   Всенощное  бдение.  

09/10  Среда  Преставление  апостола  и  евангелиста  Иоанна  Богослова.  Свт.  Тихона,  патриарха  Московского  и  всея  России.

                9.00- Божественная  литургия     8.30-  исповедь.

10/10  Четверг:     17.00-  Вечернее  богослужение

11/10  Пятница:  Прп.  Харитона  исповедника.  Прп.  схимонаха  Кирилла  и  схимонахини  Марии,  родителей  прп.  Сергия  Радонежского.  Собор  прп.  Отцов  Киево-  Печерских,  в  Ближних  пещерах  (прп.  Антония)  почивающих. Прп.  Харитона  Сянжемского.  Прмц.  вел.  кн.  Елисаветы.   

              9.00-  Божественная  литургия.      8.30-  исповедь

            17.00-   Вечернее  богослужение

12/10 Суббота:  День  мученической  кончины  святого  священномученика  Иоанна  Архиепископа  Рижского  и  Латвийского  (Поммера)  (1934). 

              9.00-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь  

            17.00-  Всенощное  бдение

13/10  Воскресенье:  Сщмч.  Григория  епископа,  просветителя  Великой  Армении.  Прп.  Григория  Пельшемского,  Вологодского,  чудотворца.  Свт.  Михаила,  первого  митр.  Киевского. 

              9.30-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь

            17.00-  Всенощное  бдение

14/10  Понедельник:   Покров  Пресвятой  Владычицы  нашей  Богородицы  и  Приснодевы  Марии.

              9.00-  Божественная  литургия      8.30-  исповедь


 

07.10  pirmdiena:  Pirmmoc. ap.  pielīdz. Teklas.  Sirdssk.  Nikandra,  t tuksneša  vientuļnieka,  Pleskavas  brīnumdarītāja.

             9.00-  Dievišķā  liturģija        8.30-  grēksūdze

           17.00-  Vakara  dievkalpojums

08.10  otrdiena:  Sirdssk.  Aleksandrijas  Eufrosīnijas.  Sirdssk.  Sergija,  Radoņežas  igumena,  visas  Krievzemes brīnumdarītāja,  miršanas  diena.  Sirdssk.  Suzdaļas  Eufrosīnijas,  pasaulē  Teodūlijas.  Svt.  Hermaņa,  Kazaņas  arhibīsk.  Sirdssk.  Kijevas  Dosifejas  vientuļnieces. 

             9.00-  Dievišķā  liturģija         8.30-  grēksūdze

           17.00-  Vissnakts  dievkalpojums

09.10  trešdiena:  Apustuļa  un  Evaņģēļista  Jāņa  Teologa  nāves  diena.  Svt.  Tihona,  Maskavas  un  visas  Krievzemes  patriarha.

             9.00-  Dievišķā  liturģija         8.30-  grēksūdze

10.10  ceturdiena:  17.00-  Vakara  dievkalpojums

11.10  piektdienaSirdssk.  Haritona  Apliecinātāja.  Sirdssk.  shimas  mūka  Kirila  un  shimas  mūķenes  Marijas,  sirdssk.  Radoņežas  Sergija  vecāku.  Kievas  Pečoru  sirdsskaidro  tēvu,  kas  atdusas  Tuvajās  alās.  Sirdssk.  Sjanžemas  Haritona.  Sirdssk.  mocekles  lielkņazienes  Elizabetes.        

              9.00-  Dievišķā  liturģija          8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vakara  dievkalpojums

12.10  sestdiena:  Svētā  svētmocekļa  Jāņa  (Pommera),  Rēgas  un  Latvijas  Arhibīskapa  nāves  diena.  Sirdssk.  Kiriaka,  tuksneša  vientuļnieka.

              9.00-  Dievišķā  liturģija          8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vissnakts  dievkalpojums

13.10   Svētdiena:  Svtmoc.  bīsk.  Gregorija,  Lielās  Armēnijas  apgaismotāja.  Sirdssk.  Peļšemas  Grigorija,  Vologdas  brīnumdarītāja.  Svt.  Mihaila,  pirmā  Kijevas  metr. 

              9.30-  Dievišķā  liturģija           8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vissnakts  dievkalpojums

14.00  Pirmdiena:    Mūsu  Vissvētās  Valdnieces  Dievadzemdētājas  un  Mūžamjaunavas  Marijas  Patvēruma  svētki

 Ap. Ananijas  no  70  ap.  Sirdssk.  Romāna  Meloda.  Sirdssk.  Višeras  Savas.

              9.00-  Dievišķā  liturģija        8.30-  grēksūdze


   

14/10  Понедельник: Покров  Пресвятой  Владычицы  нашей  Богородицы  и  Приснодевы  Марии.  Ап от  70-ти  Анании.  Прп.  Романа  Сладкопевца.  Прп.  Саввы  Вишерского,  Новгородского.  Празднование  в  честь  Хитона  Господня  и  Столпа  Животворящего.  Собор  Молдавских  святых.

               9.00-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь   

             17.00-  Вечернее  богослужение

 15/10  Вторник:  Сщмч.  Киприана,  мц.  Иустины  и  мч.  Феоктиста  Блж.  Андрея,  Христа  ради  юродивого.  Прав.  воина  Феодора  Ушакова.  Блгв.  кн.  Анны  Кашинской.       

               9.00-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь  

16/10  Среда17.00-  Вечернее  богослужение    

17/10  Четверг:  Сщмч.  Иерофея,  еп.  Афинского.  Свт.  Гурия,  архиеп.  Казанского,  и  Варсонофия,  еп.  Тверского.  Собор  Казанских  святых.

                9.00-  Божественная  литургия    8.30-  исповедь

               17.00-  Вечеренее  богослужение

 18/10  Пятница:  Мц.  Харитины.  Свт.  Московских  Петра,  Феогноста,  Алексия,  Киприана,  Фотия,  Ионы,  Геронтия,  Иоасафа,  Макария,  Филиппа,  Иова,  Ермогена,  Тихона,  Петра,  Филарета,  Иннокентия,  и  Макария.  Прп.  Дамиана  пресвитера,  целебника.      

              9.00-  Божественная  литургия.      8.30-  исповедь

            17.00-   Вечернее  богослужение

19/10 Суббота:  Апостола  Фомы.

              9.00-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь  

            17.00-  Всенощное  бдение

20/10  Воскресенье:  Мчч.  Сергия  и  Вакха.  Псково-  Печерской  иконы  Божией  Матери,  именуемой  «Умиление». 

              9.30-  Божественная  литургия        8.30-  исповедь

            17.00- Вечернее  богослужение


 

14.00  Pirmdiena:    Mūsu  Vissvētās  Valdnieces  Dievadzemdētājas  un  Mūžamjaunavas  Marijas  Patvēruma  svētki

 Ap. Ananijas  no  70  ap.  Sirdssk.  Romāna  Meloda.  Sirdssk.  Višeras  Savas. Svinības  par  godu  Kunga  Apmetņa  un  Dzīvudarošā  Torņa  atcerei.  Moldovas  svēto  kopēja  godināšana.

              9.00-  Dievišķā  liturģija        8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vakara  dievkalpojums.

15.10  otrdiena:  Svtmoc.  Kipriāna,  moc.  Justīnes  un  moc.  Feoktista.  Svētl.  Andreja,  Kristus  dēļ  neprātīg  Taisnā  kareivja  Feodora  Ušakova,  Krievijas  flotes  admirāļa.  Labt.  kņ.  Kašinas  Annas.

             9.00-  Dievišķā  liturģija         8.30-  grēksūdze

16.10  trešdiena:    17.00-  Vakara  dievkalpojums

17.10  ceturdiena:  Svtmoc.  Ierofeja,  Atēnu  bīsk.  Svt.  Gurija,  Kazaņas    arhibīsk.,  un  Varsanufuja,  Tveras  bīsk.      

             9.00-  Dievišķā  liturģija         8.30-  grēksūdze

           17.00-  Vakara  dievkalpojums.   

18.10  piektdienaMoc.  Haritīnas.  Svt.  Pētera,  Aleksija,  Jonas,  Makarija,  Filipa,  Ījaba,  Hermogēna,  Tihona,  Pētera,  Filareta,  Inokentija,  un  Makārija,  Maskavas  un  visas  Krievzemes  brīnumdarītāju.          

              9.00-  Dievišķā  liturģija        8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vakara  dievkalpojums

19.10  sestdiena:  Ap.  Toma.

              9.00-  Dievišķā  liturģija          8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vissnakts  dievkalpojums

20.10   Svētdiena:  Moc.  Sergija  un  Vakha.  Dievmātes  Pleskavas  Pečoru  ikonas,  sauktas  ”Sirds  Iežēlinātāja”. 

              9.30-  Dievišķā  liturģija           8.30-  grēksūdze

            17.00-  Vakara  dievkalpojums